8 stycznia 2019

KOLEKCJA

Korzystając z tradycyjnych metod krawieckich, najlepszych materiałów, komponentów i standardu wykonania, produkujemy kożuchy o wyjątkowej jakości i stylu.

Gdy zbliża się zima i temperatury spadają, zachęcamy do zakupu płaszcza czy kurtki z naturalnej skóry. Kożuch to produkt wyjątkowy: to styl życia, komfort użytkowania i ekologiczna czystość. Płaszcze męskie i kożuchy damskie  starannie wykonane i doskonale wykończone, znaleźć można w szerokiej ofercie naszej firmy. Asortyment obejmuje także kamizelki, kożuchy stylizowane, czapki, rękawice oraz serdaki.

Realizujemy także wszelkiego rodzaju specjalne zamówienia – indywidualne projekty dla jeszcze lepszego dopasowania do upodobań najbardziej wymagających klientów

Zobacz naszą kolekcję kożuchów i zapytaj o dostępność. Niezwłocznie udzielimy wszelkich informacji!


PŁASZCZE MĘSKIE

KOŻUCHY DAMSKIE

KOŻUCHY STYLIZOWANE

KAMIZELKI

CZAPKI I INNE AKCESORIA

SERDAKI

Szeroka gama płaszczy i kożuchów z najwyższej jakości materiałów skórzanych. Oferujemy stylowe, wykonane z krawiecką precyzją płaszcze męskie i kożuchy damskie prosto od producenta. Zakład Kożuszkarski „Grywan” to miejsce, w którym znajdą Państwo asortyment dopasowany do najnowszych modowych trendów i trafiający w gusta nawet najbardziej wybrednych klientów.

Oprócz płaszczy męskich i kożuchów damskich asortyment obejmuje także kamizelki, kożuchy stylizowane, czapki oraz serdaki. Wykwalifikowani rzemieślnicy pracujący w naszym zakładzie realizują także wszelkiego rodzaju specjalne zamówienia – indywidualne projekty dla jeszcze lepszego dopasowania do upodobań i sylwetki.

Zobacz naszą kolekcję płaszczy i kożuchów i zapytaj o dostępność. Niezwłocznie prześlemy Ci odpowiedź i udzielimy wszelkich dodatkowych informacji!