8 stycznia 2019

KOŻUCHY i płaszcze DAMSKIE

Na chłód, mróz i śnieg najlepszy kożuch z naturalnej skóry. Czy to tradycyjny wykonany metodami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie, czy na wskroś nowoczesny, dostosowany do najnowszych trendów mody.

Reprezentując polskie rzemiosło, oferujemy luksusową usługę szycia na miarę, dostosowując płaszcze i kurtki do Twoich wymagań, tak aby idealnie pasowały.


Zakład Kożuszkarski "Grywan" oferuje krótkie i długie płaszcze damskie w wielu kolorach - w zależnosci od modelu, do wyboru mają Państwo kolor czarny, granatowy, camel i czekoladowy brąz. W asortymencie znajdują się tradycyjne i nowoczesne kożuchy damskie wykonane z najwyższej jakości skór - różne fasony i rozmiary, modele zapinane na guziki lub zamek, w wersji z kapturem lub bez.

Zakup kożucha damskiego prosto od producenta to gwarancja otrzymania perfekcyjnie uszytego produktu, zgodnego z aktualnie obowiązującymi trendami i dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdej klientki.

Zachęcamy do kontaktu i do składania zamówień na nasze idealnie skrojone kożuchy i płaszcze damskie - chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji dotyczących całego oferowanego asortymentu kożuchów i płaszczy.