8 stycznia 2019

PŁASZCZE MĘSKIE

Korzystając z tradycyjnych metod krawieckich, najlepszych materiałów, komponentów i standardu wykonania, produkujemy kożuchy męskie o wyjątkowej jakości i stylu. Gdy zbliża się zima i temperatury spadają, zachęcamy do zakupu płaszcza czy kurtki z naturalnej skóry. Kożuch to produkt wyjątkowy: to styl życia, komfort użytkowania i ekologiczna czystość. Nasz produkt łączy najszlachetniejszą skórę, wyjątkowy komfort i  ponadczasowy styl, który jest powrotem do prostoty i jakości naturalnych surowców, zapewniających właściwości użytkowe najwyższej klasy. W naszej ofercie znaleźć można kożuch zarówno tradycyjny, wykonany metodami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie, jak i na wskroś nowoczesny, dostosowany do najnowszych trendów mody.

Reprezentując polskie rzemiosło, oferujemy luksusową usługę szycia na miarę, dostosowując płaszcze i kurtki do Twoich wymagań, tak aby idealnie pasowały.


W tym miejscu znajdą Państwo płaszcze męskie w wielu kolorach i fasonach - te wykonane przez profesjonalistów z Zakładu Kożuszkarskiego "Grywan" produkty wyróżniają się perfekcyjnym wykończeniem i wyjątkowym komfortem użytkowania. Zarówno stylizowane, tradycyjne modele płaszczy męskich, jak również te nowoczesne, dopasowane do aktualnych trendów fasony sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów i będą inwestycją na wiele lat.

Przy odpowiedniej pielęgnacji zakupione płaszcze męskie zachowają swoje naturalne piękno bardzo długi czas i będą cieszyć oko przez dekady. Sprawdź, jakie płaszcze męskie oferujemy - złóż zamówienie i przekonaj się, że warto kupować u polskiego producenta. Gwarantujemy wysoką jakość wytwarzanych produktów i zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta.