KOŻUCHY DAMSKIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

Kożuchy damskie

Kożuchy damskie zakupione prosto od producenta, to gwarancja otrzymania perfekcyjnie uszytego produktu, zgodnego z aktualnie obowiązującymi trendami i dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdej kobiety.
W płaszczu, najważniejsza jest konstrukcja. W naszej kolekcji znajdują się kożuchy damskie, które wykonujemy w oparciu o tradycyjną technikę mistrzów krawieckich.
Każdy kożuch jest idealnie dopasowywany, tak aby zapewniał maximum komfortu a jednocześnie zachwycał estetyką i wykonaniem.
Z wykorzystaniem najlepszych gatunkowo skór, powstają modele klasyczne, choć wyróżniające się unikatowymi detalami. Tradycyjne, wykonane metodami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie, czy na wskroś nowoczesne, dostosowane do najnowszych trendów mody.
Serdecznie polecamy zapoznanie się z naszą kolekcją, gdzie można znaleźć nieszablonowe, prawdziwie ekologiczne i luksusowe kozuchy damskie.

KOŻUCHY DAMSKIE – SEZONOWA ELEGANCJA

Mamy w swojej ofercie kozuchy które można nosić zarówno zimą jak i jesienią czy wiosną. Są szyte z delikatnych skór których włos jest krótko strzyżony. Może nie są przez to aż tak ciepłe ale w dzisiejszych czasach kiedy zimy są lekkie a ludzie poruszają się często samochodami, takie właśnie kożuchy są wygodniejsze w użytkowaniu i mogą być noszone przez większą część roku.

KOŻUCHY DAMSKIE – STYLIZOWANE

W dzisiejszych czasach, kiedy wchodzi się do galerii handlowych i wszystko wygląda tak samo… tak samo nudno, kozuchy damskie z naturalnej skóry, zasługują na szczególną uwagę. Zwłaszcza gdy są wykonane zgodnie z dawną sztuką rzemieślniczą.

KOŻUCHY DAMSKIE – USZYTE NA MIARĘ

Każda z nas jest inna i wyjątkowa to dlaczego nie mają być też takie nasze kożuchy damskie? Szyty na miarę czy personalizowany płaszcz to coś więcej niż kolejny płaszcz. To coś stworzonego z myślą o Tobie.

W dzisiejszych czasach na ulicach dominują plastikowe kurtki czy płaszcze. Próbuje się ludziom wmówić, że skóra nie jest ekologiczna. Tymczasem plastik zalewa Świat czyni straszne szkody w środowisku. Skóra z której szyte są kozuchy pochodzi od zwierząt hodowanych głównie dla mięsa, produktów mlecznych czy tłuszczów wykorzystywanych m.in lekach czy kosmetyce. Skóry i wełna są produktem ubocznym. Czy należy je wyrzucać lub utylizować? Nie, można z nich uszyć ciepłe i przyjazne zarówno dla skóry jak i środowiska płaszcze, kurtki czy kamizelki, które będą służyć latami nie wychodząc z mody.Każdy poczuje się lepiej nosząc ubrania doskonale skrojone, uszyte z naturalnego surowca.