POZNAJ NASZĄ MARKĘ

 

Z dumą prezentujemy swoją kolekcję kożuchów i produktów z jagnięcej skóry.

Wraz z zespołem wyspecjalizowanych rzemieślników produkujemy niezwykle szeroki asortyment kożuchów damskich i kożuchów męskich, od tradycyjnych, wykonanych za pomocą klasycznych metod przekazywanych z pokolenia na pokolenie, do najnowocześniejszych dostosowanych do najnowszych trendów mody.

Ponadto oferujemy również kamizelki, serdaki, czapki, rękawiczki, poduszki, futrzaki… a nawet na specjalne zamówienia szyjemy takie produkty jak spodnie czy spódnice wykonane ze skóry kożuchowej! W naszej ofercie znajdują się również płaszcze damskie, płaszcze męskie, serdaki i kożuchy regionalne które są szyte i zdobione wyłącznie ręcznie, oraz kożuchy i kamizelki stylizowane, które zawierają w zdobnictwie elementy folkloru.

W ciągu ostatnich kilku lat nasz asortyment rozszerzył się szybko i cieszy się doskonałą reputacją nie tylko w naszym kraju ale i zagranicą, co czyni nas jednym z najlepszych producentów kożuchów w Polsce.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, jesteśmy bacznymi obserwatorami i uczestnikami krajowych i międzynarodowych targów mody. Posiadane kwalifikacje i znajomość trendów pozwoliły firmie ukształtować bardzo mocną pozycję na rynku. Nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość naszych kożuchów zostały nagrodzone dwukrotnie złotym medalem
Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Spod igły naszych krawców wychodzą zarówno kolekcje przeznaczone na otwarty rynek jak i indywidualnie zamawiane projekty.

Kiedy mówimy o wyglądzie, sylwetce czy upodobaniach okazuje się, że każdy z nas jest inny, dlatego istnieje u nas możliwość szycia na miarę.

Stosując najlepsze tradycje krawiectwa miarowego dokładamy wszelkich starań aby spełnić szczególne oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

kozuch damski z futrem z bobra

TRADYCJA I STYL

Korzystając z najlepszych materiałów, komponentów
i standardów wykonania, tworzymy kożuchy
o unikatowych wzorach, wyjątkowej jakości
i ponadczasowym stylu.

KRAWIECKA PRECYZJA

Pasja, wiedza, profesjonalizm stanowią nasze podstawowe wartości.

BLISKI IDEAŁ

Najwyższa jakość, indywidualne podejście,
personalizowane zamówienia, troska o zadowolenie klienta…czego chcieć więcej?

Reprezentując polskie rzemiosło, oferujemy możliwość personalizowania wzorów oraz usługę szycia na miarę.

Skóra to produkt naturalny
ekologiczny i bezpieczny dla środowiska.
Nasze wyroby są w pełni biodegradowalne.