> > >  Chciałbyś stworzyć unikatowy kożuch, przedstaw nam swoje oczekiwania, uszyjemy go specjalnie dla Ciebie.

 

> > >   Szukasz naszych produktów w niestandardowych rozmiarach, prześlij nam swoje wymiary.

 

> > >   Podoba Ci się któryś z naszych produktów, chciałbyś go zmodyfikować np. wydłużyć, skrócić czy uszyć w innym kolorze, postaramy się dostosować go do Twoich wymagań.

KOŻUCHY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

 

Korzystając z tradycyjnych metod krawieckich, przekazywanych z pokolenia na pokolenie, łączymy szlachetny materiał jakim jest skóra naturalna z wysokogatunkowymi komponentami, dodatkami biżuteryjnymi oraz haftami i elementami zdobienia wykonywanymi ręcznie. W ten sposób tworzymy kożuchy o unikatowych wzorach, wyjątkowej jakości i ponadczasowym stylu. Realizujemy również nietypowe zamówienia kożuchów według indywidualnych projektów. Reprezentując polskie rzemiosło, oferujemy luksusową usługę szycia na miarę.

CO NAS WYRÓŻNIA

INDYWIDUALIZM

Nie popieramy masowej produkcji ubrań. Stawiamy na szycie ręczne oraz dopasowanie do indywidualnych wymiarów.

PERSONALIZACJA

Osobiste wymiary, rozpoznanie i zrozumienie potrzeb klienta stanowią priorytet podczas naszej pracy.

WYKONANIE

Wysokogatunkowa skóra, wygarbowana zgodnie z europejskimi normami i standardami, innowacyjne rozwiązania oraz staranność wykonania

Spod naszych rąk wychodzą zarówno unikatowe produkty dla osób prywatnych, jak również realizacje dla firm, grup rekonstrukcyjnych czy zespołów.

Miarą naszych kompetencji jest m.in. rekomendacja słynącego z wyjątkowych osiągnięć w pracy artystycznej PZLPiT Mazowsze, dla którego odtworzyliśmy serdaki góralskie czy wykonaliśmy delię szlachecką, którą można zobaczyć w widowisku „Betlejem Polskie”.

Zostaliśmy również dwukrotnie odznaczeni Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 


 

 


POZOSTAJEMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI